FAQ

1. W jakich godzinach można dostarczyć felgi? Muszę się umawiać na dostarczenie felg?
– Zapraszamy w godzinach pracy zakładu, od 8:30 do 18:30. Nie ma konieczności umawiania się.

2. Czy mogę zostawić samochód na czas naprawy felg?
– Tak, dysponujemy miejscem postojowym za które NIE pobieramy dodatkowej opłaty.

3. Jaki jest czas wykonania usługi?
– Uzależnione jest to od stanu felg, rodzaju usługi, oraz sezonu. Zwykle czas ten wynosi od 1-4 tygodni. W niektórych przypadkach może on ulec nieznacznemu wydłużeniu, które może być spowodowane zwiększonym nakładem pracy niż przewidywany, o czym poinformujemy w trakcie prac.

4. W jaki sposób usuwacie stary lakier?
– Stary lakier usuwamy chemicznie, jest to całkowicie bezinwazyjna metoda, która nie rozkalibrowywuje felg. Nie opalamy lakieru palnikiem acetylenowo-tlenowym, nie śrutujemy felg, aby usunąć lakier. Jeśli powierzchnia jest utleniona, zostaje ona oczyszczona przy pomocy bardzo drobnych mediów ściernych, nadających niemal fabryczną fakturę powierzchni.

5. Czy muszę ściągać opony?
Nie ma takiej potrzeby, dysponujemy nowoczesnym sprzętem do tego typu usług. Opony zdejmujemy, montujemy, po zakończonej naprawie wyważamy. Ceny znajdą Państwo w dziale OFERTA.

6. Czy stosujecie lakierowanie proszkowe wielowarstwowe?
Tak, tylko taka metoda lakierowania proszkowego pozwala uzyskać pożądany wygląd powłoki, a lakierowanie hybrydowe, dzięki któremu mamy możliwość uzyskania całkowicie fabrycznej powłoki wręcz wymaga stosowania metody wielowarstwowej.

7. Jak dbać o wypolerowane felgi?
Po zakończonej usłudze, przedstawiamy proste zalecenia, których przestrzeganie, pozwoli cieszyć się polerką nie tylko jeden sezon.

8. Ile mam czasu na odebranie felg?
Po zakończeniu prac wysyłamy SMS’a z informacją, że felgi są gotowe oraz końcowy koszt. Bardzo będzie nam miło jeśli felgi zostaną odebrane w ciągu dwóch tygodni od otrzymania wiadomości tekstowej. Oczywiście możemy je przechować, jest to koszt 100 zł, licząc od dwóch tygodni do 6 m-cy. Po upływie pół roku zakład nie odpowiada za pozostawione felgi, części i ogumienie.


Previous Image
Next Image

info heading

info content